Kimbo
Kimbo Décaféiné 250g boîte moulu
6,20 €7,29 €
29,16 € / 1 kg
Caffe Mauro
Caffè Mauro Décaféiné 250g moulu
5,39 €
21,56 € / 1 kg
illy
illy Café filtre Classico 250g moulu
6,79 €7,99 €
31,96 € / 1 kg
Kimbo Espresso Napoli 250g boîte moulu
5,77 €6,79 €
27,16 € / 1 kg
Kornkreis
Kornkreis Café Pino Oriental Café de lupin Bio 250g moulu
4,49 €
17,96 € / 1 kg
Gorilla
Gorilla Feinmild 500g moulu
11,99 €
23,98 € / 1 kg
Gorilla Espresso 500g moulu
10,99 €
21,98 € / 1 kg
Gorilla Kaffee 500g moulu
Melitta
Melitta Originals Crema 500g moulu
8,99 €
17,98 € / 500 g
Melitta Originals Espresso 250g moulu
4,99 €
19,96 € / 250 g