Vees
Vee's Espresso Venezia 1kg
28,99 €
28,99 € / 1 kg
Vee's Jamaika Blue Mountain 250g
44,99 €
179,96 € / 1 kg
Vee's Costa Rica Sol Grande 250g
10,99 €
43,96 € / 1 kg
Vee's Kolumbien Décaféiné Bio 1kg
34,99 €
34,99 € / 1 kg
Vee's Espresso d'Oro Grande Monsooned Malabar 250g
9,89 €
39,56 € / 1 kg
Vee's Espresso d'Oro Grande Monsooned Malabar 1kg
40,99 €
40,99 € / 1 kg
Vee's Espresso Venezia 250g
7,69 €
30,76 € / 1 kg
Vee's Papua Neuguinea Organic Wild Blue Mountain 250g
7,99 €
31,96 € / 1 kg
Vee's Espresso Crema Napoli Superiore 250g
9,49 €
37,96 € / 1 kg
Vee's Italienische Röstung d'Oro Décaféiné Bio 250g
Vee's Italienische Röstung d'Oro 1kg
37,99 €
37,99 € / 1 kg
Vee's Espresso Milanese 250g
8,99 €
35,96 € / 1 kg
Vee's Espresso Milanese 1kg
Vee's Italienische Röstung d'Oro Décaféiné Bio 1kg
42,99 €
42,99 € / 1 kg
Vee's Kolumbien Décaféiné Bio 250g
Vee's Costa Rica Sol Grande 1kg
44,99 € / 1 kg
Vee's Espresso Crema Napoli Superiore 1kg
Vee's Guatemala Echter Antigua 1kg
Vee’s Organic Colombie 1kg
35,99 €
35,99 € / 1 kg
Vee's Papua Neuguinea Organic Wild Blue Mountain 1kg
32,99 €
32,99 € / 1 kg
Vee's Italienische Röstung d'Oro 250g
Vee's Organic Galapagos San Christobal 250g
12,99 €
51,96 € / 1 kg
Vee's Peru Organic Geisha Blend 250g
13,49 €
53,96 € / 1 kg
Vee’s Organic Colombie 250g