Novell
Novell Barista Espresso 1kg
25,49 €
25,49 € / 1 kg
Novell Black Label 1kg
21,99 €
21,99 € / 1 kg
Novell Gourmet Responsable 1kg
28,99 €
28,99 € / 1 kg
Novell Excelsior Plus 1kg
26,99 €
26,99 € / 1 kg
Novell Dekaff Responsable 500g
16,49 €
32,98 € / 1 kg
Novell Gourmet Responsable 250g
7,99 €
31,96 € / 1 kg
Novell Especial Cafeterias 250g
7,29 €
29,16 € / 1 kg
Novell Zero Waste Intenso Bio 250g
7,69 €
30,76 € / 1 kg
Novell Excelsior Plus 250g
Novell Barcelona Coffret de dégustation 750g
20,99 €22,97 €
27,99 € / 1 kg
Novell Zero Waste Ristretto Bio 250g
Novell Zero Waste Décaféiné Bio 250g
8,59 €
34,36 € / 1 kg
Novell Barcelona Coffret de dégustation 3kg
73,99 €81,47 €
24,66 € / 1 kg
Novell Zero Waste Cremoso Bio 250g
Novell Zero Waste Piu Aroma Bio 250g
Novell Coffret de dégustation Zéro Déchet 1kg
27,99 €30,76 €