Hausbrandt
Hausbrandt Espresso H.Hausbrandt 1kg
23,79 €27,99 €
27,99 € / 1 kg
Hausbrandt Gourmet Columbus 1kg
29,74 €34,99 €
34,99 € / 1 kg
Public Coffee Roasters
Public Coffee Roasters Flor del Rosario 250g
10,49 €
41,96 € / 1 kg
Wildkaffee
Wildkaffee Colombie Arhuaco 1kg
37,99 €
37,99 € / 1 kg
O'ccaffè
O'ccaffè Cremoso 1kg
21,49 €
21,49 € / 1 kg
Blank Roast
Blank Roast Winzer Kaffee Kreme Bio 1kg
26,49 €
26,49 € / 1 kg
Blank Roast Winzer Espresso Bio 1kg
Blank Roast Einzig Bio Décaféiné 1kg
29,99 €
29,99 € / 1 kg
Blank Roast Gunnar 1kg
24,49 €
24,49 € / 1 kg
Blank Roast Sante 250g
7,69 €
30,76 € / 1 kg
Wildkaffee Colombie Arhuaco 350g
13,99 €
39,97 € / 1 kg
MariaSole
MariaSole Caffè Crème 250g
11,49 €
45,96 € / 1 kg
Pascucci
Pascucci Classic Café 1kg
31,99 €
31,99 € / 1 kg
Novell
Novell Barista Espresso 1kg
25,49 €
25,49 € / 1 kg
Mokarabia
Mokarabia Moka Silver 1kg
19,49 €
19,49 € / 1 kg
Loffee
Loffee Café de lupin intense Bio 720g
8,99 €
12,49 € / 1 kg
Lavazza
Lavazza Espresso Barista Intenso 1kg
19,12 €22,49 €
22,49 € / 1 kg
Novell Black Label 1kg
21,99 €
21,99 € / 1 kg
Kimbo
Kimbo Espresso Napoli 250g
5,77 €6,79 €
27,16 € / 1 kg
Saquella Caffè
Saquella Caffetteria Sinfonia Espresso Crema Classica 1kg
18,99 €
18,99 € / 1 kg
Julius Meinl
Julius Meinl Premium Collection Espresso Arabica 500g
13,49 €
26,98 € / 1 kg
Danesi Caffè
DANESI Caffè Espresso Classic 1kg
23,49 €
23,49 € / 1 kg
Novell Gourmet Responsable 1kg
28,99 €
28,99 € / 1 kg
Kaffeesack
Kaffeesack Homeofficer 350g
12,49 €
35,69 € / 1 kg