Speicherstadt
Speicherstadt Schümli Café Crème 250g
10,49 €
41,96 € / 1 kg
Kaffee Braun
Kaffee Braun Napoli 1kg
23,49 €
23,49 € / 1 kg
Caffè di Monte
Caffè di Monte Espresso Extra Bar 250g
7,99 €
31,96 € / 1 kg
Public Coffee Roasters
Public Coffee Roasters Tender Temptation Décaféiné 250g
10,99 €
43,96 € / 1 kg
Rösttrommel Kaffeerösterei
Rösttrommel Ismael Andrade 1kg
38,99 €
38,99 € / 1 kg
Rehorik
Rehorik Nuovo 1kg
31,99 €
31,99 € / 1 kg
SUEDHANG
SUEDHANG Cuerpo 1kg
40,99 €
40,99 € / 1 kg
Lucaffé
Lucaffé Classic 1kg
22,94 €26,99 €
26,99 € / 1 kg
Public Coffee Roasters La Paz Bio 250g
Speicherstadt Inde Monsooned Malabar 1kg
SUEDHANG Muyu 1kg
Süssmund
Süssmund San Cristobal Bio & Direct Trade Espresso 250g
11,99 €
47,96 € / 1 kg
Berliner Kaffeerösterei
Berliner Kaffeerösterei Espresso milanais 250g
Vees
Vee's Espresso Venezia 250g
7,69 €
30,76 € / 1 kg
Rösttrommel Mondiale Espresso 1kg
33,99 €
33,99 € / 1 kg
Süssmund Montecristo Bio & Direct Trade Espresso 1kg
42,99 €
42,99 € / 1 kg
Dinzler
Dinzler Kaffee La Sera Décaféiné 250g
8,99 €
35,96 € / 1 kg
Dinzler Café Peru Organico 1kg
37,99 €
37,99 € / 1 kg
ETTLI
ETTLI Espresso Roma Forte 1kg
25,49 €
25,49 € / 1 kg
Rösttrommel Signature No. 1 Espresso 1kg
36,99 €
36,99 € / 1 kg
YOCOMO
YOCOMO Fair 'n Green Bio Omni Roast 250g
8,49 €
33,96 € / 1 kg
Schwarzwild
Schwarzwild Wilde Hilde 1kg
29,99 €
29,99 € / 1 kg
TANTRIS ESPRESSO NO. 2 250g
Bocca
Bocca Bombita 250g