Julius Meinl
Julius Meinl Premium Collection Espresso Arabica 500g
13,49 €
26,98 € / 1 kg
Danesi Caffè
DANESI Caffè Espresso Classic 1kg
23,49 €
23,49 € / 1 kg
Novell
Novell Gourmet Responsable 1kg
28,99 €
28,99 € / 1 kg
Kaffeesack
Kaffeesack Homeofficer 350g
12,49 €
35,69 € / 1 kg
Saquella Caffè
Saquella Espresso Oro Bar 1kg
25,49 €
25,49 € / 1 kg
Drago Mocambo
Drago Mocambo Aroma Bio Fairtrade 250g
7,99 €
31,96 € / 1 kg
Lavazza
Lavazza Espresso Cremoso 1kg
17,84 €20,99 €
20,99 € / 1 kg
Caffè A. Nannini
Caffè A. Nannini Classica 500g
24,98 € / 1 kg
Caffè A. Nannini Araldica 1kg
Kimbo
Kimbo Espresso Napoletano 15 dosettes E.S.E.
3,82 €4,49 €
41,00 € / 1 kg
Hausbrandt
Hausbrandt Gourmet 1kg
27,19 €31,99 €
31,99 € / 1 kg
Mokarabia
Mokarabia Regal 1kg
O'ccaffè
O'ccaffè Café Crème 1kg
19,99 €
19,99 € / 1 kg
Alps Coffee
Alps Coffee Crema Poeta 1kg
32,99 €
32,99 € / 1 kg
Kimbo Classico 250g moulu
4,24 €4,99 €
19,96 € / 1 kg
Passalacqua
Passalacqua Harem 1kg
38,99 €
38,99 € / 1 kg
Lavazza Qualità Rossa 1kg
19,12 €22,49 €
22,49 € / 1 kg
Bristot
Bristot Classico 1kg
20,99 €
Mokaflor
Mokaflor Miscela Rossa 1kg
29,49 €
29,49 € / 1 kg
Kaffeesack El Capitano 350g
illy
illy Espresso décaféiné moulu 250g
6,79 €7,99 €
Cellini
Cellini Prestigio 100% Arabica 1kg
26,49 €
26,49 € / 1 kg
Alps Coffee Espresso Exquisit 500g
17,99 €
35,98 € / 1 kg
J. Hornig
J. Hornig Caffè Crema Bio 1kg
27,99 €
27,99 € / 1 kg