Lavazza
Lavazza Decaf Rich Break 500g
10,19 €11,99 €
23,98 € / 1 kg
Danesi Caffè
DANESI Caffè Espresso Emerald 1kg
22,49 €
22,49 € / 1 kg
New York
New York Extra 1kg
39,99 €
39,99 € / 1 kg
Alrighty
Alrighty Kolumbien Espresso 250g
10,99 €
43,96 € / 1 kg
Zazza Kaffeerösterei
Zazza Triest 250g
9,49 €
37,96 € / 1 kg
MilleSoli
MilleSoli Caffè Espresso 250g
9,89 €
39,56 € / 1 kg
Rauwolf
Rauwolf Italus Robustus 500g
19,99 €
39,98 € / 1 kg
Pellini
Pellini Tradizionale 250g moulu
5,89 €
23,56 € / 1 kg
Mamis Caffè
Mamis Caffè Gran Crema 1kg
26,99 €
26,99 € / 1 kg
Caffè Corsini
Caffè Corsini Special 250g
6,29 €
25,16 € / 1 kg
Caffè Caimano
Caffè Caimano Espresso Forte 250g
7,99 €
31,96 € / 1 kg
Zazza Wien 1kg
32,99 €
32,99 € / 1 kg
Gorilla
Gorilla Espresso Impianto 250g
8,59 €
34,36 € / 1 kg
Bonafede
Bonafede Espresso Décaféiné 500g
15,49 €
30,98 € / 1 kg
Zazza Paris 250g
Zazza Paris 1kg
31,99 €
31,99 € / 1 kg
Ionia
Ionia Miscela Gran Crema 1kg
17,99 €
17,99 € / 1 kg
O'ccaffè
O'ccaffè Intenso 1kg
18,99 €
18,99 € / 1 kg
Firstcrack Coffee Roasters
Firstcrack Espresso No. 4 Décaféiné 250g
12,49 €
49,96 € / 1 kg
Yoanda
YOANDA T’emmène de l’avant Espresso 250g
7,29 €
29,16 € / 1 kg
Mokaflor
Mokaflor Miscela Oro 1kg
29,99 €
29,99 € / 1 kg
Coffee Annan
Coffee Annan Uganda Café filtre 350g
14,49 €
41,40 € / 1 kg
Firstcrack Espresso No. 5 250g
Hausbrandt
Hausbrandt Qualita Rossa 1kg
21,24 €24,99 €
24,99 € / 1 kg