Blank Roast
Blank Roast Sante 250g
7,69 €
30,76 € / 1 kg
Wildkaffee
Wildkaffee Colombie Arhuaco 350g
13,99 €
39,97 € / 1 kg
Loffee
Loffee Café de lupin intense Bio 720g
8,99 €
12,49 € / 1 kg
Novell
Novell Black Label 1kg
21,99 €
21,99 € / 1 kg
Kimbo
Kimbo Espresso Napoli 250g
5,77 €6,79 €
27,16 € / 1 kg
Pellini
Pellini Top Originale 185g moulu
6,29 €
34,00 € / 1 kg
Pellini Cremoso moulu 250g Moka & Filtre
6,79 €
Kaffeesack
Kaffeesack Homeofficer 350g
12,49 €
35,69 € / 1 kg
Kaffeesack Schwarzwaldtanne 350g
Lavazza
Lavazza Caffé Décaféiné 250g moulu
5,35 €6,29 €
25,16 € / 1 kg
Joerges Heritage
Joerges Heritage Schümli 1kg
20,99 €
20,99 € / 1 kg
O'ccaffè
O'ccaffè Café Crème 1kg
19,99 €
19,99 € / 1 kg
Kimbo Classico 250g moulu
4,24 €4,99 €
19,96 € / 1 kg
Pellini Top Nobile 185g moulu
Pellini Vellutato 2x250g moulu
13,49 €
26,98 € / 1 kg
Kaffeesack Onkel Otto 350g
Miscela d'Oro
Miscela d'Oro Americano Classico 1kg
24,49 €
24,49 € / 1 kg
Caffè Corsini
Caffè Corsini Costa Rica Altura 250g
Julius Meinl
Julius Meinl Classic Collection Petit-déjeuner 500g
10,99 €
21,98 € / 1 kg
Alps Coffee
Alps Coffee Café filtre Extra 250g moulu
5,89 €
23,56 € / 1 kg
Caffè Corsini Purissimi Café Arabica 1kg
25,49 €
25,49 € / 1 kg
Caffè Vergnano
Caffè Vergnano Antica Bottega 1kg
25,49 €29,99 €
29,99 € / 1 kg
Lavazza Caffè Crema Dolce 1kg
17,42 €20,49 €
20,49 € / 1 kg
Kimbo Espresso Napoli 500g
10,62 €12,49 €
24,98 € / 1 kg