Kaffeesack
Kaffeesack Schlafsack 350g
12,49 €
35,69 € / 1 kg
Lavazza
Lavazza Crema e Aroma 1kg
17,84 €20,99 €
20,99 € / 1 kg
Pellini
Pellini Décaféiné 185g moulu
6,29 €
34,00 € / 1 kg
Mount Hagen
Mount Hagen Peru Café Bio 500g
12,99 €
25,98 € / 1 kg
Lavazza Qualità Oro 250g moulu
5,35 €6,29 €
25,16 € / 1 kg
Hausbrandt
Hausbrandt Gourmet Columbus 1kg
29,74 €34,99 €
34,99 € / 1 kg
Public Coffee Roasters
Public Coffee Roasters Flor del Rosario 250g
10,49 €
41,96 € / 1 kg
Wildkaffee
Wildkaffee Colombie Arhuaco 1kg
37,99 €
37,99 € / 1 kg
Blank Roast
Blank Roast Winzer Kaffee Kreme Bio 1kg
26,49 €
26,49 € / 1 kg
Blank Roast Einzig Bio Décaféiné 1kg
29,99 €
29,99 € / 1 kg
Blank Roast Sante 250g
7,69 €
30,76 € / 1 kg
Wildkaffee Colombie Arhuaco 350g
13,99 €
39,97 € / 1 kg
Loffee
Loffee Café de lupin intense Bio 720g
8,99 €
12,49 € / 1 kg
Novell
Novell Black Label 1kg
21,99 €
21,99 € / 1 kg
Kimbo
Kimbo Espresso Napoli 250g
5,77 €6,79 €
27,16 € / 1 kg
Pellini Cremoso moulu 250g Moka & Filtre
6,79 €
Kaffeesack Homeofficer 350g
Kaffeesack Schwarzwaldtanne 350g
Lavazza Caffé Décaféiné 250g moulu
Kimbo Classico 250g moulu
4,24 €4,99 €
19,96 € / 1 kg
Pellini Top Nobile 185g moulu
Pellini Vellutato 2x250g moulu
13,49 €
26,98 € / 1 kg
Caffè Vergnano
Caffè Vergnano Gran Aroma 250g moulu
6,54 €7,69 €
Passalacqua
Passalacqua Miscela Napoli 1kg
35,99 €
35,99 € / 1 kg