Mokarabia
Mokarabia Extra Bar 1kg
18,99 €
18,99 € / 1 kg
Caffè Toraldo
Caffè Toraldo Miscela Verde 1kg
22,49 €
22,49 € / 1 kg
Julius Meinl
Julius Meinl Vienna Melange Bio 900g
24,49 €
27,21 € / 1 kg
Hausbrandt
Hausbrandt Espresso H.Hausbrandt 1kg
23,79 €27,99 €
27,99 € / 1 kg
Hausbrandt Gourmet Columbus 1kg
29,74 €34,99 €
34,99 € / 1 kg
Public Coffee Roasters
Public Coffee Roasters Flor del Rosario 250g
10,49 €
41,96 € / 1 kg
O'ccaffè
O'ccaffè Cremoso 1kg
21,49 €
21,49 € / 1 kg
Blank Roast
Blank Roast Winzer Kaffee Kreme Bio 1kg
26,49 €
26,49 € / 1 kg
Blank Roast Winzer Espresso Bio 1kg
MariaSole
MariaSole Caffè Crème 250g
11,49 €
45,96 € / 1 kg
Pascucci
Pascucci Classic Café 1kg
31,99 €
31,99 € / 1 kg
Loffee
Loffee Café de lupin intense Bio 720g
8,99 €
12,49 € / 1 kg
Lavazza
Lavazza Espresso Barista Intenso 1kg
19,12 €22,49 €
Novell
Novell Black Label 1kg
21,99 €
21,99 € / 1 kg
Saquella Caffè
Saquella Caffetteria Sinfonia Espresso Crema Classica 1kg
Pellini
Pellini Top Originale 185g moulu
6,29 €
34,00 € / 1 kg
Lavazza Caffé Décaféiné 250g moulu
5,35 €6,29 €
25,16 € / 1 kg
Drago Mocambo
Drago Mocambo Aroma Bio Fairtrade 250g
7,99 €
31,96 € / 1 kg
Lavazza Espresso Cremoso 1kg
17,84 €20,99 €
20,99 € / 1 kg
Caffè A. Nannini
Caffè A. Nannini Classica 500g
12,49 €
24,98 € / 1 kg
Caffè A. Nannini Araldica 1kg
25,49 €
25,49 € / 1 kg
Bialetti
Bialetti Perfetto Moka Intenso 250g moulu
5,03 €6,29 €
O'ccaffè Café Crème 1kg
19,99 €
19,99 € / 1 kg
Lavazza Qualità Rossa 1kg