Hoppenworth & Ploch
Hoppenworth & Ploch Espresso Blend 250g
9,89 €
39,56 € / 1 kg
Dinzler
Dinzler Kaffee Klassik 250g
8,59 €
34,36 € / 1 kg
Berliner Kaffeerösterei
Berliner Kaffeerösterei Espresso Supremo Bio 250g
7,99 €
31,96 € / 1 kg
YOCOMO
YOCOMO Extra Creamy Espresso Roast 250g
6,49 €
25,96 € / 1 kg
Dinzler Espresso Otto Bio Fairtrade 250g
14,49 €
57,96 € / 1 kg
Kaffee Braun
Kaffee Braun Crema King 500g
14,99 €
29,98 € / 1 kg
Hausbrandt
Hausbrandt Oro Casa 500g
13,17 €15,49 €
30,98 € / 1 kg
Dinzler Kaffee Premium 500g
17,49 €
34,98 € / 1 kg
Vees
Vee's Espresso Roma Extra Fancy 1kg
35,99 €
35,99 € / 1 kg
Murnauer
Murnauer Jamala Inde 250g
maxbean
maxbean maxblack 500g
16,49 €
32,98 € / 1 kg
Bonafede
Bonafede Espresso Don Bonafede 500g
28,98 € / 1 kg
Nord Coast Coffee Roastery
Nord Coast Coffee Artesano Espresso Bio 250g
Berliner Kaffeerösterei Java Espresso 250g
8,99 €
35,96 € / 1 kg
Caffe Moak
Caffè Moak Forte Rock Café 1kg
28,99 €
28,99 € / 1 kg
Dinzler Café Premium 250g
Rauwolf
Rauwolf Theobroma Amygdalum 500g
19,99 €
39,98 € / 1 kg
Nord Coast Coffee Black Opium Espresso 250g
10,99 €
43,96 € / 1 kg
Lucaffé
Lucaffé Piccolo & Dolce 1kg
22,52 €26,49 €
26,49 € / 1 kg
Hoppenworth & Ploch Lambari 250g
Kimbo
Kimbo Espresso Crema Intensa 1kg
17,42 €20,49 €
20,49 € / 1 kg
Kimbo Espresso Napoli 250g moulu
5,35 €6,29 €
25,16 € / 1 kg
Blaek
BLÆK Café Instantané Bio No. 3Mélange Dark 21g
4,49 €
213,81 € / 1 kg
Danesi Caffè
DANESI Caffè Espresso Décaféiné 1kg
30,99 €
30,99 € / 1 kg