Blaek
BLÆK Organic Instant Coffee No. 2 Peru 21g
4,49 €
213,81 € / 1 kg
Kimbo
Kimbo Espresso Napoli 250g moulu
5,35 €6,29 €
25,16 € / 1 kg
BLÆK Café Instantané Bio No. 3Mélange Dark 21g
Kölner Kaffeemanufaktur
Kölner Kaffeemanufaktur Café au lait de Cologne 250g
10,99 €
43,96 € / 1 kg
Rösttrommel Kaffeerösterei
Rösttrommel Bio Blend Espresso 250g
9,49 €
37,96 € / 1 kg
Julius Meinl
Julius Meinl Trend Collection Café Crème Intenso 1kg
22,49 €
22,49 € / 1 kg
La Tazza d'oro
La Tazza d'oro Mélange Bar 1kg
26,99 €
26,99 € / 1 kg
Zazza Kaffeerösterei
Zazza Barcelona 250g
roestbar
roestbar Münsters Mischung 250g
J. Hornig
J. Hornig Crema Lungo 10 capsules compatibles Nespresso®
3,99 €
70,00 € / 1 kg
Bonafede
Bonafede Espresso Palermo 500g
14,49 €
28,98 € / 1 kg
Heilandt
Heilandt Espresso 1 250g
Zazza Triest 250g
Rauwolf
Rauwolf Italus Robustus 500g
19,99 €
39,98 € / 1 kg
Pellini
Pellini Tradizionale 250g moulu
5,89 €
23,56 € / 1 kg
Caffè Caimano
Caffè Caimano Espresso Forte 250g
7,99 €
31,96 € / 1 kg
Zazza Wien 1kg
32,99 €
32,99 € / 1 kg
Nord Coast Coffee Roastery
Nord Coast Coffee Honduras Comsa Bio 250g
O'ccaffè
O'ccaffè Intenso 1kg
18,99 €
18,99 € / 1 kg
Yoanda
YOANDA T’emmène de l’avant Espresso 250g
7,29 €
29,16 € / 1 kg
Firstcrack Coffee Roasters
Firstcrack Espresso No. 5 250g
J. Hornig Intenso Espresso 10 Capsules compatibles Nespresso®
Blank Roast
Blank Roast Coole 250g
8,59 €
34,36 € / 1 kg
Tre Forze
TRE FORZE! Caffè Espresso 250g Boîte
12,49 €
49,96 € / 1 kg