Zazza Kaffeerösterei
Zazza Paris 250g
9,49 €
37,96 € / 1 kg
Zazza Paris 1kg
31,99 €
31,99 € / 1 kg
Firstcrack Coffee Roasters
Firstcrack Espresso No. 5 250g
10,99 €
43,96 € / 1 kg
Hausbrandt
Hausbrandt Qualita Rossa 1kg
21,24 €24,99 €
24,99 € / 1 kg
J. Hornig
J. Hornig Intenso Espresso 10 Capsules compatibles Nespresso®
3,99 €
70,00 € / 1 kg
Blank Roast
Blank Roast Coole 250g
8,59 €
34,36 € / 1 kg
Tre Forze
TRE FORZE! Caffè Espresso 250g Boîte
12,49 €
49,96 € / 1 kg
Zazza Wien 250g
MilleSoli
MilleSoli Caffè Espresso Bio 50 dosettes E.S.E.
20,49 €
58,54 € / 1 kg
Alps Coffee
Alps Coffee Espresso Bio 100% Arabica 500g
18,99 €
37,98 € / 1 kg
Passalacqua
Passalacqua Vesuvio 1kg
29,99 €
29,99 € / 1 kg
O'ccaffè
O'ccaffè Espresso Classico 1kg
19,49 €
19,49 € / 1 kg
Gorilla
Gorilla Espresso Décaféiné 1kg
25,49 €
25,49 € / 1 kg
Caffe Moak
Caffe Moak Vivace 1kg
28,99 €
28,99 € / 1 kg
TRE FORZE! Caffè Espresso 50 dosettes E.S.E.
22,49 €
64,26 € / 1 kg
MariaSole
MariaSole Caffè Espresso Bio 250g
11,99 €
47,96 € / 1 kg
Kimbo
Kimbo Pompei 50 Dosettes E.S.E.
11,47 €13,49 €
36,96 € / 1 kg
Mount Hagen
Mount Hagen Espresso Barista Bio 500g
23,98 € / 1 kg
Drago Mocambo
Drago Mocambo Brasilia 250g moulu
6,29 €
25,16 € / 1 kg
MariaSole Caffè Espresso Bio 50 dosettes E.S.E.
21,99 €
62,83 € / 1 kg
Caffè Toraldo
Caffè Toraldo Miscela Verde 1kg
22,49 € / 1 kg
Blank Roast Winzer Espresso Bio 1kg
26,49 €
26,49 € / 1 kg
Novell
Novell Barista Espresso 1kg
Novell Black Label 1kg
21,99 € / 1 kg