New York
New York Extra 1kg
39,99 €
39,99 € / 1 kg
Alrighty
Alrighty Kolumbien Espresso 250g
10,99 €
43,96 € / 1 kg
Caffè Corsini
Caffè Corsini Special 250g
6,29 €
25,16 € / 1 kg
Alps Coffee
Alps Coffee Espresso Barmatic 1kg
25,99 €
25,99 € / 1 kg
Gorilla
Gorilla Espresso Impianto 250g
8,59 €
34,36 € / 1 kg
Nord Coast Coffee Roastery
Nord Coast Coffee Honduras Comsa Bio 250g
Bonafede
Bonafede Espresso Décaféiné 500g
15,49 €
30,98 € / 1 kg
Ionia
Ionia Miscela Gran Crema 1kg
17,99 €
17,99 € / 1 kg
Yoanda
YOANDA Kaffeeklatsch Espresso 500g
17,49 €
34,98 € / 1 kg
Firstcrack Coffee Roasters
Firstcrack Espresso No. 4 Décaféiné 250g
12,49 €
49,96 € / 1 kg
Mokaflor
Mokaflor Miscela Oro 1kg
29,99 €
29,99 € / 1 kg
Coffee Annan
Coffee Annan Uganda Café filtre 350g
14,49 €
41,40 € / 1 kg
Pellini
Pellini Caffè Crema Intensa 1kg
23,49 €
23,49 € / 1 kg
Firstcrack Espresso No. 3 250g
Julius Meinl
Julius Meinl Vienna Espresso 1kg
21,99 €
21,99 € / 1 kg
Mokaflor Miscela Blu 1kg
27,99 €
27,99 € / 1 kg
YOANDA Kisha Café filtre 250g
9,89 €
39,56 € / 1 kg
Blank Roast
Blank Roast Kreme 250g
7,69 €
30,76 € / 1 kg
Alps Coffee Espresso Torréfaction foncée 1kg
28,99 €
28,99 € / 1 kg
YOANDA Kaffeeklatsch Espresso 250g
8,99 €
35,96 € / 1 kg
Alrighty Honduras Espresso 250g
9,49 €
37,96 € / 1 kg
New York Jamaica 250g
56,99 €
227,96 € / 1 kg
Coffee Annan Uganda Espresso 350g
Caffè Martella
Caffè Martella Maximum Class 1kg
26,99 €
26,99 € / 1 kg