Blank Roast
Blank Roast Sante 250g
7,69 €
30,76 € / 1 kg
Novell
Novell Barista Espresso 1kg
25,49 €
25,49 € / 1 kg
Loffee
Loffee Café de lupin intense Bio 720g
8,99 €
12,49 € / 1 kg
Kimbo
Kimbo Espresso Napoli 250g
5,77 €6,79 €
27,16 € / 1 kg
Novell Gourmet Responsable 1kg
28,99 €
28,99 € / 1 kg
Drago Mocambo
Drago Mocambo Aroma Bio Fairtrade 250g
7,99 €
31,96 € / 1 kg
Kimbo Espresso Napoletano 15 dosettes E.S.E.
3,82 €4,49 €
41,00 € / 1 kg
Bialetti
Bialetti Perfetto Moka Intenso 250g moulu
5,03 €6,29 €
25,16 € / 1 kg
Hausbrandt
Hausbrandt Gourmet 1kg
27,19 €31,99 €
31,99 € / 1 kg
Mokarabia
Mokarabia Regal 1kg
23,49 €
23,49 € / 1 kg
Lavazza
Lavazza Qualità Rossa 1kg
19,12 €22,49 €
22,49 € / 1 kg
Bristot
Bristot Classico 1kg
20,99 €
20,99 € / 1 kg
Pellini
Pellini Top Nobile 185g moulu
6,29 €
34,00 € / 1 kg
Mokaflor
Mokaflor Miscela Rossa 1kg
29,49 €
29,49 € / 1 kg
Kaffeesack
Kaffeesack El Capitano 350g
12,49 €
35,69 € / 1 kg
Julius Meinl
Julius Meinl Café soluble 100% Arabica 100g
8,59 €
85,90 € / 1 kg
Lavazza Espresso Barista Gran Crema 1kg
Julius Meinl Classic Collection Petit-déjeuner 500g
10,99 €
21,98 € / 1 kg
Caffè Vergnano
Caffè Vergnano Antica Bottega 1kg
25,49 €29,99 €
29,99 € / 1 kg
Kimbo Espresso Napoli 500g
10,62 €12,49 €
24,98 € / 1 kg
Izzo
Izzo Grancrema 1kg
20,49 €
20,49 € / 1 kg
Tre Forze
TRE FORZE! Café Espresso boîte 500g
50,98 € / 1 kg
Izzo Premium 100% Arabica 50 Dosettes E.S.E.
11,99 €
33,31 € / 1 kg
Kimbo Espresso Barista 15 Dosettes E.S.E.