Wittmann Kaffee Decaffeinated 800g
€30.99
€38.74 / 1 kg
Primary aroma note
Caramel, Fruity, Nutty
Bean Type
Arabica
Countries of Origin
Brazil
Preparation Method
Portafilter, Moka Pot, Fully Automatic Coffee Machine
Wittmann Kaffee
Wittmann Kaffee Espresso Milanese 800g
€27.99
€34.99 / 1 kg
Wittmann Kaffee Monsooned Malabar 800g
€29.99
€37.49 / 1 kg
Wittmann Kaffee Coffee House Blend 800g
Wittmann Kaffee Bar Classico 800g
Wittmann Kaffee Honduras Organic 800g
Wittmann Kaffee Nicaragua Organic 800g
Wittmann Kaffee Coffee House Blend 250g
€9.49
€37.96 / 1 kg
Wittmann Kaffee Bar Classico 250g
€10.49
€41.96 / 1 kg
Wittmann Kaffee Decaffeinated 250g
Wittmann Kaffee Monsooned Malabar 250g
€10.99
€43.96 / 1 kg
Wittmann Kaffee Espresso Milanese 250g
€9.99
€39.96 / 1 kg
Wittmann Kaffee Espresso Milanese 1kg
€33.99
€33.99 / 1 kg
Wittmann Kaffee Honduras Organic 250g
Wittmann Kaffee Nicaragua Organic 250g
SUEDHANG
SUEDHANG Dark Muyu 250g
€13.99
€55.96 / 1 kg
Elbgold
Elbgold Espresso Neunbar 250g
Elbgold Sechs A Classic Espresso 1kg
€39.99
€39.99 / 1 kg
Kaffee Braun
Kaffee Braun Barista 250g
€7.49
€29.96 / 1 kg
Kaffee Braun Espresso Dark Roast 250g
SUEDHANG Cuerpo 250g
€13.49
€53.96 / 1 kg
Caffè Caimano
Caffè Caimano Espresso Classico 1kg
€24.99
€24.99 / 1 kg
Melitta
Melitta CaféBar Selection Espresso Intense 1kg
€22.21
€22.21 / 1 kg
Melitta CaféBar Selection Espresso Classic 1kg
Melitta CaféBar Selection Crema Intense 1kg
Melitta Originals Crema 1kg
€21.10
€21.10 / 1 kg
Melitta Originals Espresso 250g ground
€5.54
€22.16 / 250 g
Melitta Originals Platinum 1kg
Melitta CaféBar Selection Crema Gold 1kg