Wittmann Kaffee Coffee House Blend 800g
€27.99
€34.99 / 1 kg
Primary aroma note
Chocolate notes, Fruity, Nutty
Bean Type
Arabica
Countries of Origin
Brazil, Colombia, Honduras
Preparation Method
Filter Coffee Machine, French Press, Portafilter, Fully Automatic Coffee Machine
Wittmann Kaffee
Wittmann Kaffee Espresso Milanese 800g
Wittmann Kaffee Bar Classico 800g
Wittmann Kaffee Decaffeinated 800g
€30.99
€38.74 / 1 kg
Wittmann Kaffee Monsooned Malabar 800g
€29.99
€37.49 / 1 kg
Wittmann Kaffee Honduras Organic 800g
Wittmann Kaffee Nicaragua Organic 800g
Wittmann Kaffee Coffee House Blend 250g
€9.49
€37.96 / 1 kg
Wittmann Kaffee Bar Classico 250g
€10.49
€41.96 / 1 kg
Wittmann Kaffee Espresso Milanese 250g
€9.99
€39.96 / 1 kg
Wittmann Kaffee Decaffeinated 250g
Wittmann Kaffee Espresso Milanese 1kg
€33.99
€33.99 / 1 kg
Wittmann Kaffee Monsooned Malabar 250g
€10.99
€43.96 / 1 kg
Wittmann Kaffee Honduras Organic 250g
Wittmann Kaffee Nicaragua Organic 250g
SUEDHANG
SUEDHANG Dark Muyu 250g
€13.99
€55.96 / 1 kg
Elbgold
Elbgold Espresso Neunbar 250g
SUEDHANG Cuerpo 250g
€13.49
€53.96 / 1 kg
Kaffee Braun
Kaffee Braun Barista 250g
€7.49
€29.96 / 1 kg
SUEDHANG El Carmen Decaf 250g
Kaffee Braun Espresso Dark Roast 250g
Caffè Caimano
Caffè Caimano Espresso Classico 1kg
€24.99
€24.99 / 1 kg
Melitta
Melitta CaféBar Selection Espresso Intense 1kg
€22.21
€22.21 / 1 kg
Melitta CaféBar Selection Espresso Classic 1kg
Melitta CaféBar Selection Crema Intense 1kg
Melitta Originals Crema 1kg
€21.10
€21.10 / 1 kg
Melitta Originals Espresso 250g ground
€5.54
€22.16 / 250 g
Melitta Originals Platinum 1kg
Melitta CaféBar Selection Crema Gold 1kg